Specifikacija:
| Dimenzije (V*Š*D) | 990*612*750 mm |
| Broj slojeva za čišćenje | 1-3 sloja |
| Volumen komore | 202L |
| Protok cirkulacione pumpe | Podesivo 0-600L/min |
| Električna energija | 280V/380V |
| Snaga grijanja | 4 kW/9 kW |
| Sistem za identifikaciju korpe | Standardno |
| Način instalacije | Samostojeći |
| Način sušenja | Funkcija EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Upravljanje operacijama
1. Funkcija odlaganja početka pranja: instrument dolazi s funkcijom zakazanog vremena početka i tajmera za poboljšanje radne efikasnosti korisnika
2. OLED modul ekrana u boji, samoosvjetljenje, visok kontrast, bez ograničenja ugla gledanja
3. nivo upravljanja lozinkama, koji može zadovoljiti korištenje različitih upravljačkih prava
4. Samodijagnostika kvara opreme i zvučni i tekstualni upiti
5. Funkcija automatskog pohranjivanja podataka o čišćenju (opciono)
6. Funkcija izvoza podataka o čišćenju USB-a (opciono)
7. Funkcija štampanja podataka mikro štampača (opciono)
Tehničke inovacije:
——Modularne korpe za čišćenje
![]()
![]()
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodeći proizvođač mašina za pranje laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, provincija Zhejiang, Kina. XPZ je specijaliziran za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim mašinama za pranje staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvaliteta, praćenju hrane i petrohemijskoj industriji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima, a u međuvremenu se brend XPZ proširio na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Steći ćemo više prednosti u preduzeću kako bismo pružili inovativne proizvode visokog kvaliteta i izvrsnu uslugu, te održali naše dugoročno prijateljstvo.
Certifikati:
Često postavljana pitanja:
P1: Zašto odabrati XPZ?
Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima.
Naš brend je proširen na mnoge druge zemlje, kao što su Indija, Velika Britanija, Rusija, Afrika i Evropa.
Pružamo integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje.
P2: Koju vrstu pošiljke kupac može odabrati?
Obično se šalje morem, zrakom.
Trudimo se da maksimalno ispunimo transportne zahtjeve naših kupaca.
P3: Kako osigurati kvalitet proizvoda i postprodajnu uslugu?
Posjedujemo CE, ISO certifikat kvalitete itd.
Imamo odličnu postprodajnu uslugu i postprodajnog inženjera.
Naši proizvodi imaju garantni rok.
P4: Može liwePosjetite svoju fabriku online?
Veoma smo podržavajući.
P5: Koju vrstu plaćanja kupac može odabrati?
T/T, L/C i itd.