Rising-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su erlenmajerove tikvice, trouglaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, volumetrijske tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 15 kom |
| Broj vlasnika | 15 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 15 kom |
| Premaz držača | PA |
Može držati posude s tankim grlom od 500-1000 ml
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 250 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 558 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 352 mm |
| Neto težina | kg |