Rising-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje pipeta.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Broj mlaznica | 116 kom |
| Visina okvira | 150 mm |
| Visina pipete koja se može čistiti | 585 mm |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 279 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 558 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 352 mm |
| Neto težina | kg |