Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su erlenmajerove tikvice, trouglaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, volumetrijske tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f 2,5 mmxH110mm; f 4 mmxH160mm; f6xmmH220mm |
| Broj mlaznica | 21 kom |
| Broj vlasnika | 14 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 14 kom |
| Premaz držača | PA |
| Držač za križ | 7 kom |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 253 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 192 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 488 mm |
| Neto težina | 2,45 kg |