Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su centrifugalne epruvete, staklene boce, poklopci praznih boca, epruvete.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f2,5mmxH70mm |
| Broj mlaznica | 84 kom |
| Držač za križ | 84 kom |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 164 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 204 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 511 mm |
| Neto težina | kg |