Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Može nositi 56 pipeta, 56 centrifugalnih epruveta, epruvete, gornji dio prazne boce itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f2,5mmxV110mm |
| Broj mlaznica | 112 kom |
| Sedišta za pipete | 56 kom |
| Držač za križ | 56 kom |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 494 mm |
| Neto težina | kg |