Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Može očistiti 28 pipeta, 28 bočica za uzorke i 9 Erlenmeyerovih tikvica, tikvica, volumetrijskih tikvica itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f 2,5 mmxH110mm f 4 mmxH160mm f 6 mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 65 kom |
| Sedišta za pipete | 28 kom |
| Držač za križ | 28 kom |
| Broj vlasnika | 9 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 9 kom |
| Premaz držača | PA |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 265 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 493 mm |
| Neto težina | 3 kg |