Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje gornjeg sloja, Korpa za čišćenje srednjeg sloja, Stalak za korpu za čišćenje gornjeg sloja, Stalak za korpu za čišćenje srednjeg sloja, Korpa modula gornjeg sloja, Korpa modula srednjeg sloja
Montira se u dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Šest |
| Regulator položaja | Dva |
| Prepoznavač korpe | Jedan |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
Stalak za korpe s priključkom za module
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Vodilica od nehrđajućeg čelika s obje strane, ležaj
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 140 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 536 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 562 mm |
| Neto težina | 3,35 kg |