Brze i vrhunske ponude, informirani savjetnici koji će vam pomoći da odaberete pravo rješenje koje odgovara svim vašim potrebama, kratko vrijeme izrade, odgovorno rukovanje kvalitetom i jedinstveni proizvodi i usluge za plaćanje i dostavu za OEM isporuku Kine UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 LED modula za injekcijsku signalizaciju. Pozivamo vas da svakako pogledate našu proizvodnu jedinicu i radujemo se stvaranju gostoljubivih poslovnih odnosa s kupcima u vašoj zemlji i inostranstvu na duge staze.
Brze i vrhunske ponude, informirani savjetnici koji će vam pomoći da odaberete pravo rješenje koje odgovara svim vašim potrebama, kratko vrijeme izrade, odgovorno rukovanje kvalitetom i jedinstveni proizvodi i usluge za plaćanje i dostavu.Kineski LED modul, Modul za ubrizgavanjeStalno stvaramo nove tehnologije kako bismo pojednostavili proizvodnju i isporučili robu po konkurentnim cijenama i visokom kvalitetu! Zadovoljstvo kupaca nam je prioritet! Možete nam dopustiti da saznamo vašu ideju kako bismo razvili jedinstveni dizajn za vaš vlastiti model i spriječili previše sličnih dijelova na tržištu! Nudimo vam najbolju uslugu kako bismo zadovoljili sve vaše potrebe! Obavezno nas odmah kontaktirajte!
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Koristi se za čišćenje laboratorijskog staklenog posuđa, kao što su erlenmajerove tikvice, trouglaste tikvice, tikvice s okruglim dnom, tikvice s ravnim dnom, volumetrijske tikvice, mjerni cilindri.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 8 kom |
| Broj vlasnika | 8 kom |
| Postavljanje opružnih dijelova | 8 kom |
| Premaz držača | PA |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 253 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 140 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 488 mm |
| Neto težina | 0,9 kg |