Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje bez injektiranja
Pogodno za posude sa širokim grlom, mjerne šolje itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Male opružne stezaljke | 18 |
| Visina | 105 mm |
| Razmak | 60mm |
| Velike opružne stezaljke | 10 |
| Visina | 175 mm |
| Razmak | 60mm |
Modul korpe
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 186 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 220 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 445 mm |
| Neto težina | kg |