Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje donjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Punjenje u donjem dijelu mašine za čišćenje
Nosite sve vrste mrežastih poslužavnika i sve vrste umetaka za korpe
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 83mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 531 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 560 mm |
| Neto težina | 2 kg |

XPZ je vodeći proizvođač mašina za pranje laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, provincija Zhejiang, Kina. XPZ je specijaliziran za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim mašinama za pranje staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvaliteta, praćenju hrane i petrohemijskoj industriji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima, a u međuvremenu se brend XPZ proširio na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Izložba
