Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje donjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
Podijeljeno u dva sloja za punjenje mrežaste posude
Ugrađena rotirajuća prskalica
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 230 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 528 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 584 mm |
| Neto težina | 5,6 kg |
Certifikacija
Kompanija XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodeći proizvođač mašina za pranje laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, provincija Zhejiang, Kina. XPZ je specijaliziran za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim mašinama za pranje staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvaliteta, praćenju hrane i petrohemijskoj industriji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima, a u međuvremenu se brend XPZ proširio na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Steći ćemo više prednosti u preduzeću kako bismo pružili inovativne proizvode visokog kvaliteta i izvrsnu uslugu, te održali naše dugoročno prijateljstvo.
XPZ tvornica

Izložba

