Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Donji slojkorpa za čišćenje, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja,
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
Stalak za korpe s priključkom za module
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Montirano na obje vodilice od nehrđajućeg čelika
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 139 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 529 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 570 mm |
| Neto težina | 3 kg |

Kompanija XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biološka tehnologija Co., Ltd.
XPZ je vodeći proizvođač mašina za pranje laboratorijskog staklenog posuđa, smješten u gradu Hangzhou, provincija Zhejiang, Kina. XPZ je specijaliziran za istraživanje, proizvodnju i trgovinu automatskim mašinama za pranje staklenog posuđa koje se primjenjuju u biofarmaciji, medicinskom zdravstvu, inspekciji kvaliteta, praćenju hrane i petrohemijskoj industriji.
XPZ je posvećen rješavanju svih vrsta problema čišćenja. Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima, a u međuvremenu se brend XPZ proširio na mnoge druge zemlje, poput Indije, Velike Britanije, Rusije, Južne Koreje, Ugande, Filipina itd. XPZ pruža integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje itd.
Steći ćemo više prednosti u preduzeću kako bismo pružili inovativne proizvode visokog kvaliteta i izvrsnu uslugu, te održali naše dugoročno prijateljstvo.
XPZ tvornica

Izložba

