Područje primjene
Automatska mašina za pranje veša, koja se koristi uhrana,poljoprivreda, farmaceutski, šumarstvo, okolina, poljoprivredni proizvod testiranje, laboratorijske životinjei drugim srodnim oblastima za pružanje rastvora za čišćenje staklenog posuđa. Koristi se za čišćenje i sušenje Erlenmeyerovih tikvica, tikvica, volumetrijskih tikvica, pipeta, injekcijskih bočica, petrijevih zdjelica itd.
Specifikacija:
| Dimenzije (V*Š*D) | 990*612*750 mm |
| Broj slojeva za čišćenje | 1-3 sloja |
| Volumen komore | 202L |
| Protok cirkulacione pumpe | Podesivo 0-600L/min |
| Električna energija | 280V/380V |
| Snaga grijanja | 4 kW/9 kW |
| Sistem za identifikaciju korpe | Standardno |
| Način instalacije | Samostojeći |
| Način sušenja | Funkcija EcoDry |
![]()
![]()
![]()
![]()
Upravljanje operacijama
1. Funkcija odlaganja početka pranja: instrument dolazi s funkcijom zakazanog vremena početka i tajmera za poboljšanje radne efikasnosti korisnika
2. OLED modul ekrana u boji, samoosvjetljenje, visok kontrast, bez ograničenja ugla gledanja
3. nivo upravljanja lozinkama, koji može zadovoljiti korištenje različitih upravljačkih prava
4. Samodijagnostika kvara opreme i zvučni i tekstualni upiti
5. Funkcija automatskog pohranjivanja podataka o čišćenju (opciono)
6. Funkcija izvoza podataka o čišćenju USB-a (opciono)
7. Funkcija štampanja podataka mikro štampača (opciono)
Uvod u funkcije
1. Opcija odloženog početka: Pranje se određuje odbrojavanjem ili fiksnim vremenom
2. Funkcionalnost zaštićena različitim nivoima lozinke
3. Sistem upravljanja: Mikroprocesorska kontrola, RS485, izolacija opto-spojnika, originalni uvezeni čip, zaštićen daljinski prijenos signala.
4. Sistem automatskih vrata
5. Cirkulacijski sistem: Funkcija pokretanja promjenjivom frekvencijom Protok cirkulacione pumpe: 0-600L/min Praćenje pritiska i pranje protiv pjenjenja osiguravaju efikasno čišćenje Prskalica s monitorom brzine za upozoravanje na prepreku
6. Sistem stalka za čišćenje: Stalak za čišćenje se može zamijeniti na bilo kojem nivou. Fleksibilnost višeslojnog pranja ubrizgavanjem i zamjenjivih korpi. Više od tri ulaza za vodu sa automatskim zatvaranjem ventila. Automatska identifikacija korpe i regulacija protoka vode.
7. Visina kapaciteta: Visina čišćenja na jednom nivou: 70 cm Visina čišćenja na dva nivoa: 46 cm Visina čišćenja na tri nivoa: 17 cm
Certifikati:
Često postavljana pitanja:
P1: Zašto odabrati XPZ?
Mi smo glavni dobavljač kineskim inspekcijskim organima i hemijskim preduzećima.
Naš brend je proširen na mnoge druge zemlje, kao što su Indija, Velika Britanija, Rusija, Afrika i Evropa.
Pružamo integrirana rješenja zasnovana na prilagođenoj potražnji, uključujući odabir proizvoda, instalaciju i obuku za rukovanje.
P2: Koju vrstu pošiljke kupac može odabrati?
Obično se šalje morem, zrakom.
Trudimo se da maksimalno ispunimo transportne zahtjeve naših kupaca.
P3: Kako osigurati kvalitet proizvoda i postprodajnu uslugu?
Posjedujemo CE, ISO certifikat kvalitete itd.
Imamo odličnu postprodajnu uslugu i postprodajnog inženjera.
Naši proizvodi imaju garantni rok.
P4: Može liwePosjetite svoju fabriku online?
Veoma smo podržavajući.
P5: Koju vrstu plaćanja kupac može odabrati?
T/T, L/C i itd.