Pouzdan vrhunski kvalitet i odličan kreditni rejting su naši principi koji će nam pomoći da zauzmemo vodeću poziciju. Pridržavajući se načela "kvalitet na prvom mjestu, kupac na prvom mjestu" za veleprodaju kineskih filter korpi od nehrđajućeg čelika (TYB-0065). Dobrodošli su svi vaši upiti i nedoumice u vezi s našim proizvodima i uslugama, te se radujemo uspostavljanju dugoročnog poslovnog partnerstva s vama u bliskoj budućnosti. Kontaktirajte nas još danas.
Pouzdan vrhunski kvalitet i odličan kreditni rejting su naši principi koji će nam pomoći da zauzmemo vodeću poziciju. Pridržavamo se načela "kvalitet na prvom mjestu, kupac na prvom mjestu" zaKorpa za filter iz Kine, Metalna korpa za filterU budućnosti obećavamo da ćemo i dalje nuditi visokokvalitetne i isplativije proizvode i rješenja, te efikasniju postprodajnu uslugu svim našim kupcima širom svijeta, radi zajedničkog razvoja i veće koristi.
Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje donjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja,
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
Stalak za korpe s priključkom za module
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Montirano na obje vodilice od nehrđajućeg čelika
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 158 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 528 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 566 mm |
| Neto težina | 3 kg |