Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje ubrizgavanja, Stalak za korpu za čišćenje ubrizgavanja, Modul za ubrizgavanje
Integrisani modul ima 28 pipeta, 8 Erlenmeyerovih tikvica/boca/volumetrijskih tikvica/mjernih cilindara itd.
| Materijal | Nehrđajući čelik 316L |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
| Mlaznica za ubrizgavanje | f6mmxH220mm |
| Broj mlaznica | 36 kom |
| Sedišta za pipete | 28 kom |
| Držač za križ | 8 kom |
Nosač korpe za čišćenje modula ubrizgavanja s priključnim otvorom
Opterećenje lijevo i desno od korpe modula
Brzi priključak, čista voda za ispiranje iz korpe modula u svaku mlaznicu modula za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 255 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 190 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 493 mm |
| Neto težina | kg |