Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje gornjeg sloja, Korpa za čišćenje srednjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje gornjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje srednjeg sloja, Korpa modula gornjeg sloja, Korpa modula srednjeg sloja
Montirano u dvoslojnu ili troslojnu perilicu, ubacivanje u različite module za ubrizgavanje, ispiranje višekratnog laboratorijskog posuđa od stakla, keramike, plastike, nehrđajućeg čelika i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Šest |
| Regulator položaja | Dva |
| Prepoznavač korpe | Jedan |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
Ugrađena rotirajuća prskalica
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Vodilica od nehrđajućeg čelika s obje strane, ležaj
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
Možete staviti korpe koje se koriste za čiste boce sa širokim grlom
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 183 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 535 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 552 mm |
| Neto težina | 3,5 kg |