Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje donjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja,
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
| Prečnik brzog interfejsa | 32mm |
Stalak za korpe s priključkom za module
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Montirano na obje vodilice od nehrđajućeg čelika
Brzi priključak za vodu, voda za ispiranje sa stražnje strane vodilice komore u svaki modul za ubrizgavanje
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 158 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 528 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 566 mm |
| Neto težina | 3 kg |