Trenutak-1
Slava-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Korpa za čišćenje donjeg sloja, Stalak korpe za čišćenje donjeg sloja, Korpa modula donjeg sloja
Montira se u jednoslojnu, dvoslojnu ili troslojnu perilicu, postavlja se u različite module za ubrizgavanje, ispira višekratno laboratorijsko stakleno posuđe, keramiku, plastiku, nehrđajući čelik i tako dalje.
| Materijal | 316L Nehrđajući čelik |
| Boja | Mat nehrđajući čelik |
| Valjak za aktivnosti | Osam |
| Regulator položaja | Dva |
| Potisni povučni hod okvira korpe | 550 mm |
Ručno čišćenje ulazne i izlazne komore s push-pull funkcijom
Punjenje u donjem dijelu mašine za čišćenje
Nosite sve vrste mrežastih poslužavnika i sve vrste umetaka za korpe
| Vanjske dimenzije, Visina u mm | 79 mm |
| Vanjske dimenzije, Širina u mm | 529 mm |
| Vanjske dimenzije, Dubina u mm | 546 mm |
| Neto težina | 2 kg |